Müşteri Yorumları

Sevgili Gepetto Ailesi,

 

Uzun yıllar sizlerle çalıştıktan ve sürekli kaliteli hizmet aldıktan sonra, bunun nedenleri üzerinde  vardığım sonuçları sizlerle paylaşmaktan  mutluluk duyarım.

 

Bence başarınız sırrı çalışma biçiminizde. Standart üretimle müşterilerinizle mekanik bir ilişki kurmak yerine, isteğe göre çözümlerle müşterilerinizle sıcak ve candan bir ilişki kurmayı yeğlemeniz, bu ilişkiyi sürdürürken de göstermiş olduğunuz sabır ve anlayış, yaratıcı çözümler bulma arzunuz ve hatta bizden daha çok mükemmele ulaşma  isteğiniz bu başarıya yol açıyor.

 

Lütfen bu anlayışınızı değiştirmeyin, çünkü bizim evde yapılacak daha çok iş var.

 

Tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum.

 

Ahmet Aykut Tokel

İnşaat Mühendisi

Temelsu Uluslarası Mühendislik Hizmetleri A.Ş.

Genel Müdür Yardımcısı

 

Bu vesile ile her şeyi gönlümüze göre tasarlayan, üreten, çok ciddi ve özenle montajları gerçekleştiren ekiplerinize tekrar teşekkür ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum.

 

Arzu Hanım Selamlar,

 

Aslında sizle ve Gepetto markası ile tanışmamız, firmanızın ihtiyacı olan ankastre ürünlerin tedarikçisi olmamız sebebi ile başladı. Ancak sizleri daha yakından tanıdıkça ve yaptığınız işlerdeki özen ve kaliteyi gördükçe, işin şekli değişerek sizler bizim tedarikçimiz olmaya başladınız.

 

Oldukça üst seviye bir müşteri grubuna hitap eden Elica ve Barazza markalı ürünlerimiz için çeşitli şehirlerde bayilerimizin mağazalarına ürün stantları ihtiyaçlarımız doğmuş ve bu vesile ile gerek mimar ekiplerinizden gerekse üretim ve montaj ekiplerinizden faydalanarak, stantlarımızı firmanıza emanet etmiştik.

 

Stant ihtiyaçlarımızın projelendirilmesi aşamasındaki inanılmaz yaratıcı fikirleriniz, proje görsellerinizde görerek beğendiğimiz çalışmalarınızı yerinde birebir uygulamanız (hatta daha da güzel) ürünlerimizin değerine değer katmıştır.

 

Hatasız ve eksiksiz iş teslim edebilmek için sürekli olarak bizlerle kurduğunuz doğru iletişim, kullandığınız tüm malzemenin yüksek kalite standartlarında oluşu ve sonrasında çıkan çok küçük aksaklıkları dahi çözüm hızınız ve bunun için gösterdiğiniz çaba gerçekten alışılmışın dışında bir çalışma şekline örnek teşkil etmektedir.

 

Dekorasyon amaçlı ihtiyaçlarımızın gündeme gelmesi durumunda hiç bir tereddüt yaşamadan geleceğimiz yegâne adresin Gepetto markası olduğunu söylemek bizler için büyük bir mutluluktur. Hizmet verdiğiniz sektördeki tüm firmaların Gepetto'yu örnek alması gerektiğini düşünüyor, bu vesile ile tüm işbirliğiniz ve firmamız adına yaptığınız tüm çalışmalarınız için sizlere tekrar teşekkür ediyorum. 

 

Başarılarınızın devamı dileği ile...

Ahmet İlter-Genel Müdür

 

İLMA MUTFAK SİSTEMLERİ LTD.ŞTİ

www.elica.com

www.barazzasrl.com

Gepetto ile dokuz yıl önce tanıştım ve beş yıl önce de annemi tanıştırdım.  
Ve hiç bir pişmanlık duymadığım gibi çevremdeki tanıdıklarıma da hep referans oldum. Bu kadar sürede ne modası geçti, ne de en ufak bir sıkıntı yaşadım. EKİBİNİZİN VE SİZİN ELLERINE SAĞLIK. Keşke,  maddi imkânlar müsait olsaydı  da diğer evimi de size yaptırabilseydim.  Şimdi aradaki farkı çok daha iyi görebiliyorum. Eşimden yediğim fırça da cabası.

 

SAGLIKLA KALIN

Aydan Oral

 

Sizinle aynı semtte çok uzun yıllardır çalışıyoruz. Pek çok ortak müşterimiz oldu ve sizinle çalışan herkesten, hakkınızda bol bol övgü duydum. Yaptığınız pek çok evi de bizzat gördüm. Ama beni en etkileyen olay kendi işyerimde yaşadığım: İş yerime yaptığınız kitaplığı o kadar güzel ve de kaliteli yaptınız ki, müşterim olan bir mobilyacı aynen şöyle dedi: Böyle işçilik ve boya kalitesini ben yapamam ve de yapan firma da görmedim, helal olsun bu firmaya, dedi. Ve tabi ki, hangi firmaya yaptırdın diye sordu ve ben ‘GEPETTO ‘ dedim.

 

İçten teşekkürler

Battal Yıldız

İnşaat Mühendisi

 

2005 yılında satın aldığımız mal ve hizmetlerden dolayı öncelikle memnuniyetimizi belirtmek isteriz.

 

Kalitenin ön planda tutulduğu,ekip çalışmasına önem verildiği  bir firma olarak GEPETTO’ dan her türlü ihtiyaçlarımızı, gönül  rahatlığı içerisinde giderdiğimizi, kendilerine teşekkürlerimizi ve şükranlarımızı sunuyoruz.

 

Saygılarımızla,

Bekir ERENOĞLU

Genel Müdür / General Director

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ERENOĞLU

DANIŞMANLIK, MÜHENDİSLİK VE  DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ.

CONSULTANCY, ENGINEERING, AND FOREIGN TRADE LTD. CO.

İhtiyaçlarınızı dinleyip kullanışlı, pratik çözümler üretiyorlar. Bunları daima sizin katılımınız ile gerçekleştiriyorlar. Ürettikleri her ürünün en yüksek kalitede olmasını sağlıyorlar. Sonuç; gönlünüze göre döşenmiş, yıllarca sorunsuz kullanacağınız mekânlar.

 

Gururla ve güvenle yakınlarınıza önerebileceğiniz bir ekip: GEPETTO.

 

Bu başarılarının devamını dileriz.

 

Dr. Belma - Mehmet Ali Biliker

Tek bir cümle ile paranızın karşılığını, sorunsuz almak istiyorsanız, GEPETTO diyorum.


Bu güne kadar çalıştığımız tüm mekânlarda, bize çözüm üreten ve hiç yanıltmayan tüm ekibinize teşekkür ederim.


Can Alisbah

Re-Max Lot Ortağı

Her şey Şubat ayının ilk haftasında, Oya Mermerci Hanımefendi’nin evini görmeye gitmekle başladı. ‘’Özellikle Gepetto ve Arzu hanım’la görüşünüz’’ tavsiyesi ve Halit Aslan Bey’lerinde bu tavsiyeye katılmaları üzerine alınan randevu ile Arzu Akyeli Hanım’la tanışıldı. Hemen ertesi günü evimize gelindi gerekli ölçüler alındıktan sonra alternatifli olarak hazırlanan projeler, birlikte incelenerek yapılacak projeye ulaşıldı. Buna göre malzeme seçimleri için Arzu Hanım’la birlikte firmalara gidildi, hem en uygun fiyatlı hem de kullanışlı ve daha önce de Gepetto tarafından denenmiş, seramik, vitrifiye, armatürleri, banyo duş teknesi vb alımları birlikte yapıldı. Mutfak, Banyo ve küçük tuvalet dolapları Gepetto’nun kendi üretimi olan suntalam-lake olarak, mutfak tezgâhı ise akrilik olarak seçildi.

 

Montaj başlangıç günü ve işin bitim tarihleri belirlendikten ve fabrika imalatları için belirli bir süre ayrıldıktan sonra Firmanın Kırım döküm ekibi kararlaştırılan gün ve saatte işin başına geldiler. Öncelikle evin içerisindeki kapı ve dolapların koruma kapatmaları yapıldı. Dış kapı ve asansör içerisinde çok güzel muhafaza imalatları yapıldı. Bu durum apartman sakinlerince çok hoş karşılandı. Verilen süreler içerisinde kırım döküm, hafriyat, elektrik, pis su ve temiz su tesisati, sıvalar, seramik döşenmesi, duş teknesi vb imalatlar son derece titiz, düzgün ve temiz bir şekilde yapıldıktan sonra da mutfak, banyo ve küçük tuvalete ait dolap ve mutfak tezgâhı montajları tamamlandı. Tarafımızda satın alınarak temin edilen mutfak cihazlarının da montesini takiben konutumuz tarafımıza teslim edildi.

 

Gepetto firmasına ait ürünlerinin kalitesi, montaj ekibinin muazzam bir özveri ile çalışması sadece bizim değil tüm apartman sakinleri tarafından takdirle karşılanmış olup hele işin 12 günde bitirileceği söylenipte, denilen sürede işin teslimatının yapılması hayretle karşılanmıştır.

 

Arzu Hanım’ın liderliğinde Firma elemanlarına ayrıca bir parantez açmak gerekirse; Son derece çalışkan, sabırlı, müşteriye karşı anlayışlı ve özverili elemanlardan teşekkül ettiği ve firmanın böylesi elemanlarıyla ne kadar övünse haklı olduğu görülmüştür.

 

Aradan geçen süre içinde kullanmakta olduğumuz ürünlerde ciddi bir sıkıntı yaşanmamıştır. Olan sorunlarımız Firmaya iletildiğinde de hemen ilgilenilmiş ve gereği yapılmıştır.

 

Netice olarak Gepetto Hakkındaki düşüncelerimiz olumlu olup evinizin emin ellerde olacağından emin olunuz. Eviniz için en iyisi neyse onun yapılacağını biliniz.

 

GEPETTO ile iyi çalışmalar...

 

Nevzat Kundak

Mak. Yük. Müh.

“Gepetto firmasının Proje başlangıcından bitimine kadar göstermiş olduğu titiz çalışması, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ve kaliteye verdiği önemi sayesinde sonucundan çok memnun kaldığım ve gören herkesin çok beğendiği açık dolap sistemine sahip oldum.

İşlerine gösterdikleri önem, güçlü kadrosu ve profesyonel yaklaşımları nedeniyle güveneceğiniz ve sonucundan memnun kalacağınız bir firma…”

 

Gepetto ailesinin tüm fertlerine;

 

Maalesef sizinle geç tanıştık. Sizden önce villama yaptırdığım 4 banyo dolabı, size yaptırdığım tüm ürünlere, ailece her bakışımızda, firmanızın sahip olduğu kaliteyi fark etmek; neden hepsini firmanıza yaptırmadık sorusunu kendimize sormak... Basit bir çekmece için bile onca yolu dört defa bıkmadan gelen ekibiniz; “hepsi çok güzel oldu, buyurun bu da ücretiniz” dememize rağmen bizden habersiz, içinize sinmeyen, normal gözün fark edemeyeceği detaylar için, hem de para kaybedeceğinizi bile bile söküp, tekrar yenisini yapmanız; hiç üstünüze vazife olmadığı halde, daha önce başka firmalarca imalatı yapılmış problemli üniteleri, fabrikanızda bilabedel gözden geçirmeniz... Sadece; “hayret verici”. Başarılarınızın devamını dilerim.

 

Cem Turgay ÖZBÜLBÜL

Makina satış Müdürü

Sevgili Gepetto,

 

Evimizdeki mutfağını yenilmek için başladığımız Gepetto yolculuğu, neredeyse tüm evimizin yenilmesiyle noktalandı. Bu serüvende bizleri hiç üzmeyen, sadece satarken değil, yaparken, yaşarken ve bozarken de yanımızda olan tüm Gepetto Ailesine;  yapılan işin kalitesi, özeni, mükemmelliğinin yanı sıra,  hayatımızı kolaylaştıran küçük ama büyük sonuçlar doğuran önerileri ve her yeni projede bıkmadan ve usanmadan  bizi yanlışlarımızdan döndüren Arzu Hanım’a özel olarak çok çok teşekkür ederiz.  

 

Başarılarınızın devamını dilemiyoruz, çünkü sizler orada oldukça devam edeceğini biliyoruz.

 

Lütfen ama lütfen böyle kalın.

 

Saygılarımla,

Cenk YALÇIN

Oyak Güvenlik

Mali ve İdari işler Genel Müdür Yardımcısı

Yaklaşık 14 yıl önce inşaatı bitmiş olan bir ev aldım. Evin nerdeyse tamamına yakın bir kısmında tadilat gerekiyordu.  

 

Çalıştığım sektörde ihtiyaç duyduğumuz bir hizmeti veya ürünü alırken en az üç firma belirler, fiyat alır ve aralarından birini seçeriz. Evimin tadilat işlerini de şirketimizde yaptığımız gibi internetten araştırarak, inşaat firmalarını gezerek veya etraftan duyduğumuz firmalardan teklif alarak halledebileceğimi düşündüm. Bu metotla evdeki bazı tadilat kalemlerini farklı firmalara verdim. Seçtiğim firmaların nerdeyse tamamına yakınında sıkıntı yaşadım. Söz verilen sürede ve kalitede işlerini bitirmemeleri, iş teslimini sürekli uydurdukları bahanelerle geciktirmeleri, yapılan anlaşmanın dışında ürün teslim etmeye çalışmaları, kendi kısmının tadilat işlerini yaparken başkasınca yapılmış olan kısımlara zarar vermeleri, çalışmalarını özensiz ve dikkatsiz yapmaları, yaşadığım sıkıntıların bazıları arasında.

 

Akyeli İnşaat (Gepetto) ile tanışmam; tadilat işlerimde yaşadığım olumsuzluklar nedeniyle kendimi “demek ki inşaat sektöründe böyle olumsuzluklar normalmiş” diye avutmaya çalışırken; durumumu gören ve önceden Akyeli İnşaat (Gepetto) firmasından hizmet alan bir tanıdığımın önerisi vasıtasıyla oldu. İlk tanıştığım an itibariyle de, Akyeli İnşaat (Gepetto) firması hakkında duyduğum olumlu sözlerin az bile geldiğini gördüm. Müşteriyi ve işi benimseyişleri, yapılacak işe yaklaşımları, işlerine gösterdikleri ciddiyetleri, eşsiz deneyimleri, kritik yönlendirmeleri, verdikleri söze uyumları, kendi işleri dışındaki diğer konulardaki yardımları nazarımda takdire değerdir. Tek üzüntüm ise Akyeli İnşaat (Gepetto) firması ile önceden seçtiğim diğer firmalardan aldığım hizmetleri kıyasladığımda Akyeli İnşaat (Gepetto) firmasını daha önceden bulamadığımdır.

 

Aldığım hizmetin kalitesi, evimde yürüttükleri kusursuz işler ve her daim çözüm odaklı yaklaşımları nedeniyle; Akyeli İnşaat (Gepetto) firmasının başta Yalçın bey ve Arzu hanım olmak üzere bütün çalışanlarına gönülden teşekkür ederim. İyi ki sektörünüzde varsınız ve ne mutlu ki kuruluşunuzla çalışma şerefine nail oldum.

 

Çetin ÇAKIR

Çevre Mühendisi

Fark yaratmak ve farkı yaşamak istiyorsanız: GEPETTO

 

Deniz Cansız

Emekli Hostes

Kimya Mühendisi

Her evin kapısını açtığımda huzurlu bir “iyi ki” dedirten, elimize aldığımız her eşyada,  kalitesiyle güven veren, kullanım kolaylığıyla hayatımı kolaylaştıran ve dostlardan gelen iltifatlarla yüzümüzü güldüren…

Arzu Hanım’a; sıcak, samimi ve dostça yaklaşımı ile bize huzurlu ve kullanışlı bir yuva kurduğu için teşekkür ederiz.

Gepetto Firması’nın çalışkan ve titiz kadrosuna da teşekkür ediyoruz.

Arzu Hanım gibi bir dost kazandığımız için de ayrıca mutluyuz.

Başarılarınızın devamını dileriz.

Derya-Adem Coşar

Annem, 2005'ten beri ve çok sevdiği mutfağına gözü gibi bakıyor. Bizler de gelip gittikçe,  mutfağını çok beğenerek kullanıyoruz.

 

Eğer günün birinde bizim ev yaptırma planımız olursa, tercihimizin Gepetto olacağından kuşkunuz olmasın.

 

Sadece sonucun ötesinde, montajı gerçekleştirirken ustaların temiz işçiliği ve profesyonelliği de övgüye değer.

 

Annemin sevgilerini iletir, işlerinizde basarılar dilerim.

 

Ela Görkem Gökçe

Elçi

Dışişleri Bakanlığı

Batı Afrika Genel Müdür Yardımcısı

Bir ev, duygularla ve hayallerle yuva olur. İçine sevinçler, gözyaşları, heyecanlar, endişeler siner. Ve o ev, yaşanmışlığınıza tanıklık eder.

 

Benim ev hikâyemin arkasında yüreğimdekilere kucak açan ve düşlediklerimi gerçeğe dönüştüren sıcak, samimi iki kahraman insan var.

 

Sayın Arzu AKYELİ ve Tolga ÜNÜR’ ÜN bir yaz günü üstlendikleri projede her şey tam da olması gerektiği gibi başladı ve bitti. Tasarım aşamasından teslim aşamasına kadar övgüye mazhar bir iş ahlakını, bu satıları okuyan kişilere şöyle anlatabilirim; eğer sizin için de birlikte iş yaptığınız muhataplarınızla açık iletişimde olmak, taahhüt edilen zamana riayet, kurumsallaşmış profesyonellik, dürüstlük, kalite ve rafine bir zevk önemli ise doğru adrestesiniz. Tereddütsüz söyleyebilirim ki yolum "Gepetto" ile kesiştiği için kendimi oldukça şanslı hissediyorum. Elde ettiğim sonuç beni son derece tatmin ve memnun etmiştir.

 

Bu vesile ile bir kez daha Arzu Hanım ve Tolga Bey'e, ekiplerine takdir ve teşekkürlerimi iletmek isterim.

 

Her şey gönlünüzce olsun.

 

Saygı ve sevgilerimle

 

Öğr. Gör. Dr. F. Elif Çelik

 

Not: Kendilerine seçtikleri marka adı, sizi zaten bir masala davet etmiyor mu? O halde işinizin kötü sonla bitmesi imkânsız...

 

ÇÖZÜM ORTAĞI OLARAK GEPETTO FİRMASININ DEĞERLENDİRİLMESİ

 

Hazırlayan: Prof. Dr. Emel ÖZTÜRK,


AMAÇ: Zamanı kısıtlı ama mükemmeliyetçi bireylerin evlerini /işyerlerini Gepetto’ya teslim etmelerinin güvenilirlik ve memnuniyet analizi.

 

YÖNTEM VE BULGULAR: Evinizin keyifli, konforlu, rahat ve sıcak bir ortama geçişi için aylar süren zihinsel hazırlık periyodundan sonra, aylarca piyasadaki tüm dekorasyon dergileri incelenir. Sonra bir de komşulardan adını sıkça duyduğunuz Gepetto firmasıyla görüşmeye karar verilir. Bu karar biraz ikirciklidir çünkü siz zaten her şeyi çok iyi biliyorsunuzdur. Arzu Hanım eve gelir ve 1-2 gün içinde öneri ve projeler elinize ulaşır. Bunun sonucunda bir anda mutlak bir teslimiyet duygusu içine girilir. Artık malzemeler için o yapı marketi/mağaza senin bu yapı marketi /mağaza benim gezme devri bitmiştir. Nasıl olsa Arzu Hanım en iyisini en zevklisini biliyordur. Bu arada birkaç kez daha mağazaya gidilir ancak amaç ev işleri değil Arzu Hanım ile muhabbettir. Bu analizin sonucunda Gepetto ile çalışmanın birçok avantaj ve dezavantajı tespit edilmiştir:

 

AVANTAJLAR:

1. Zaman tasarrufu (Arzu sizin için çalışır/koşturur)

2. Montajların taahhüt edilen zamanda gerçekleşeceğinin garantisi

3. Minimum zihinsel ve bedensel yorgunluk

4. Ortaya çıkan sonuçtan % 100 memnuniyet

5. Sizin artık karşınızda bir firma yoktur. Siz artık bir arkadaşa, dosta ve kız kardeşe sahipsinizdir.

 

DEZAVANTAJLARI

1. Yeni bir bağımlılığınız vardır. Arzu’suz hiçbir şeye karar veremezsiniz. Nerdeyse o gün pişecek yemeği bile sorar hale gelirsiniz.

2. Evinizde/işyerinizde sürekli değişiklik yenilik yapmak istersiniz.

 

SONUÇ: İŞ BAHANE GEPETTO İLE ÇALIŞMAK ŞAHANE

 

GEPETTO

 

Arzu Akyeli Hanım,

 

Kaliteli ve estetik ürünlerinizi, evimde, uzun süredir kullanmaktayım.

 

Ürünlerinizden memnunun ve şimdiye kadar hiçbir problem ile karşılaşmadım. Yeni bir ihtiyacım olduğunda da firmanızdan temin etmeyi düşünmekteyim.

 

Tüm çalışmalarınızda başarılar dilerim.

 

Saygılarımla…

 

Ender Kartal

Mak. Y.Mühendisi

MEKSİS A.Ş Sahibi

 

Verilen bütün hizmetlerden dolayı memnuniyetimizi dile getirmek isteriz.

Yaptığınız ürünlerin kaliteli ve kullanışlı olduğunu belirtmek isteriz. Çalışmalarınızdan ve verilen hizmetlerinizden dolayı teşekkür ederiz.

 

İyi Çalışmalar

 

MSD Deniz Yapıları Proje Müh. Danış. Ltd. Şti.

Enver Yerdelen

İnş. Mühendisi-Şirket Müdürü

Öncelikle biz GEPETTO’ dan memnunuz. İşini takip etmesi, montaj ekibinin kalitesi, tüm ekibin güler yüzlülüğü ve çözüm çeşitliliğiniz bizler için GEPETTO tercih sebeplerinin başında gelmektedir. Kalitenizden ödün vermeden, nice güzel projelere imza atmanızı diliyorum

 

Saygılarımla

Ersin ATİLLA

İşin başından sonuna kadar göstermiş olduğunuz yardımsever ve titiz çalışmanız için çok teşekkür ederiz. Her şey çok güzel oldu, ellerinize sağlık.

 

Erçin Sevinç

Sevinç Makine sahibi

Evimizin bazı tadilat ve dekorasyon işlemleri için araştırma yaparken 2011 yılında tesadüfen Gepetto ve Arzu Hanım ile tanıştık. İlk tanışmada edindiğimiz güven duygusu, ürünlerin montajının tamamlanmasına kadar eksilmeden devam etti. Arzu Hanım’ın,  projelendirmedeki titiz çalışması dikkat çekiciydi. Tereddütlerimiz olan her konuda bize yol gösterici oldu. Sabırla tüm sorularımızı yanıtladı ve isteklerimizi projeye yansıttı. Ürünlerin tamamı söz verilen günde teslim edildi ve Gepetto'nun titiz montaj ekibi tarafından planlanan  şekilde kuruldu. Halen büyük bir keyifle kullandığımız Gepetto ürünleri için başta Arzu Hanım olmak üzere tüm Gepetto çalışanlarına teşekkür ederiz. 

Ezgi Durukan 
Eczacı  

 

Gepetto Ailesi ile tanışıp, evimi yaptırdığıma çok memnunum. Gepetto'da, istekleriniz göz önüne alınarak, her mekân en güzel şekilde tasarlanıp, üretilir. Beğenmeyeceğiniz hiç bir şey Arzu Hanım tarafından yapılmaz;  çünkü siz mutsuzsanız, Arzu Hanım da mutsuzdur. Bu yüzden, projenin en başından sonuna kadar, Arzu Hanım titizlikle işini yapar ve müşteri memnuniyetini en önde tutar. Lake boya konusunda da kesinlikle çok çok iyiler. Boya kalitesi ve işçiliği tartışılmaz.

 

Ayrıca Gepetto, proje ve işçiliğe önem verdiği kadar, kullandığı her malzemede, boya kimyasallarında bile sağlığınızı da düşünür. Gepetto’nun mutfak ve mobilya tasarımları, hem göz zevkimizi okşar, hem de tasarımdaki ayrıntılarla kullanma kolaylığı sağlar. Benim için Gepetto, güvenilir ve kaliteli bir markadır. Gönül rahatlığı ile huzur içinde ürün alıp, yıllarca aynı kalitede kullanabilirsiniz. Başarılarınızın uzun yıllar sürmesi ve yakaladığınız kaliteyi hiç kaybetmemeniz dileği ile.

 

Fadime Hamamcı

Eczacı

Sevgili Gepetto Ailesi,

 

Ürün kalitesi, planlama, satış sonrası hizmet, doğru yönlendirme ve müşteri memnuniyetinizdeki başarılı performansınızdan hiç ama hiç söz etmeyeceğim. İşinize olan saygınızdan, fabrikaya yaptığınız yatırımlardan ve özellikle de lake ürünlerde yakaladığınız başarıdan da.  Bu sektördeki rakiplerinizi ilgilendiren konular değil çünkü.

 

Gepetto’nun sloganı şu olmalı bence: altını çizerek belirtmek istiyorum, hem de büyük harflerle;  

 

İŞİ VER UNUT.


Ben öyle yapıyorum. Gayet mutluyum Smile

Darısı sizinle henüz tanışma fırsatını yakalayamamış olanlara…..

Yardımlarınız, özveriniz ve arkadaşlığınız için çok teşekkürler.

 

Fatih AYDUĞAN 

ÜÇMİM MİMARLIK TİC. LTD. ŞTİ.

Eşim, evimizin yapılması için Gepetto firması ile anlaşmıştı. Anlaşmadan sonra Arzu Hanım ile birlikte yapılan görüşmelerde, kendisi  benim ihtiyaçlarımı çok iyi anlayıp bunları karşılayan çözümler üretiyordu ve bu gerçekten hoşuma gidiyordu. Sonra bu çözümleri 3 boyutlu  görsel olarak hazırlayıp, en sonunda bunlar arasından en uygununu seçip, yapılacaklara karar veriyorduk.

 

Sonra görsel bütünlüğü sağlayacak fayans, vitrifiye, duvar kâğıtları, aydınlatma vs detaylar üzerine de bize mimari destek vererek, birlikte malzemelerin seçimlerini gerçekleştirdik.

 

Gerisini Gepetto ve ekibine bıraktık. Sağ olsunlar bir dediğimizi ikiletmediler ve zamanında işlerini oldukça güzel yaparak evimizi tam istediğim gibi teslim ettiler. 

 

Ben şahsen oldukça memnun kaldım ve bu sebeple evini yaptırmak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim. 

 

Feray İSKİT

Doğruer Nakliyat

Arzu Hanım Merhaba,

 

Ben sizi tanıyalı sanırım 15 yıl olmuştur, ilk tanışmamız Bilkent fuarında olmuştu. Sonrasında da, çok iyi bir çözüm ortağı  ve de çok iyi bir dost kazandım. Kendi açımdan, sizi tanıdığıma, hem dostluğunuzdan ve hem de işinizden kalitesinden dolayı, fevkalade memnun kaldım.

 

Kullandığım ürünlere gelince: Evimin mutfağını sanıyorum 12 yıl olmuştur yaptıralı ve hala çok severek kullanıyorum.

 

Sonra, her iki mağazamın dekorasyonunu size yaptırdım ve onları da yıllardır severek kullanıyorum.

 

Size gönderdiğim müşterilerden de olumlu geri dönüşler aldım.

 

ALLAH yolunuzu açık, kazancınızı bol, sağlığınızı mükemmel eylesin,

 

İyi ki sizleri tanımışım.

 

Teşekkürler

 

Fuat Yazıcı

Alesta

Sevgili Gepetto,

 

Sınırlı zamanda, en zevkli ve en sıkıntısız ev nasıl baştan yaratılıp sahibine teslim ediliri bize yaşattığınız için başta Arzu Hanım olmak üzere, tüm ekibinize çok teşekkür ederiz.

 

Kaliteniz, profesyonelliğiniz, samimiyetiniz, zevkiniz, pratik çözümleriniz, yol göstericiliğiniz, iş bitiriciliğiniz, zekânız, tatlı diliniz ve güler yüzünüz ile evimizi baştan yarattınız; bizi de hayalini kurduğumuz, zevkimizi yansıtan, üzmeden tadilat süreci biten ve içimize sinen evimizle buluşturdunuz. Sayenizde, evin her köşesinde zaman geçirmek bizim için çok keyifli oluyor.

 

İşinize olan sevginiz ve saygınız nedeniyle ne kadar büyük bir fark yarattığınızı sizi tanıyarak ve referanslarınıza bakarak birçok kişinin de fark edebileceğini düşünmekteyiz. Bu vesileyle başarılarınızın devamını dileriz.

 

Kurduğumuz bu güzel dostluğun hep sürmesi dileğiyle,

 

Sevgilerimizle,

 

Göksun-Gözde-Gökcan GÜRDAL 

Proje aşamasından, üretim – montaj aşamasına kadar Gepetto olarak titizliğiniz ve profesyonelliğiniz müşterinize güven veriyor. Ürünleri kullanmaya başladıktan sonra memnuniyetimiz daha da arttı. 

 

Teşekkürler

 

Gülhun GÜNER

Genel Müdür

 DMR Turizm

Kongre / Incentive / Organizasyon

On yıl önce mutfağımı Gepetto’ya yaptırdım. Ben görselliğe önem verdiğim kadar, ince detaylara da önem veririm. Gepetto, beklentilerimi tam olarak karşıladı. Hala, hiç problemsiz ve severek ürünleri kullanıyorum.

 

Gepetto’yu herkese öneriyorum.

 

Gülten Peker

Ev Hanımı

Kanada Büyükelçiliği olarak Gepetto firması ile 2010 yılından beri çalışmaktayız. Yapılan işlerin ve üretilen malzemelerin kalitesinden çok memnunuz. Ürünlerin, zamanında ve kaliteli yapılması yanında, çalışan bütün personelin dikkatli, özenli ve yapıcı olmaları çok önemli bir artı.

 

Çok teşekkür ederiz.

 

Güven Elyan
Civil Engineer, M.Sc. | ing., MSc 
Facilities Manager | Gestionnaire des installations
Embassy of Canada | Ambassade du Canada

Merhaba,

Özellikle dekorasyon konusunda yakınlarımın yaşadığı sıkıntıları bildiğim için, zamanında ve sorunsuz teslim için doğru adresi bulmak çok önemliydi benim için.

 Bu düşünce ile Gepetto'yu tercih etmiştim. 2014 yılında  satın aldığım evim için, Gepetto' ya yatak odası takımı, çamaşır odası ve soyunma odası dolaplarımı yaptırdım. Ürün kalitesi, hizmet kalitesi ve aldığım danışmanlık hizmetlerinden çok çok memnun kaldım. Evime gelen misafirlerim de ürünlerle ilgili beğenilerini ilettiler.

Bu konuda sorun  yaşamak istemeyen herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.     

Sn. Tolga Ünür'e katkılarından dolayı ayrıca teşekkür ediyorum.

 

Hakan İlter

İnşaat Mühendisi

Gerek ürün işçiliği, gerekse montaj işçiliği mükemmel, teşekkür ederiz.

 

Hakan Öğütçü

Firmanızla ilgili düşüncelerim tamamıyla  olumludur. Çay yolundaki evimde, 7sene önce yapılan ürünleri zevkle kullanıyoruz. Halen de firmanın güvencesinde,  bu kadar zaman geçmesine rağmen bir telefonla tüm sıkıntı gideriliyor.  BANA SORARSANIZ  FİRMANIN PİRENSİPLİ ÇALIŞMASI EN GÜZEL ÖZELLİĞİ. Çalışanlarının kadrolu olması, imalatların kendi fabrikanızda yapılması, yetenekli  tüm çalışanlarıyla müşteri olarak  beni memnun etmiştir. ARZU HANIM YALÇIN BEY, SİZLERE ÇALIŞMALARINIZDA BAŞARILAR DİLER, SAĞLIK SIHHAT DOLU BİR ÖMÜ R  DİLER, SAYGI VE SEVGİLER SUNARIZ.

 

Emekli Albay Hasan Erden

Gepetto'yu ilk olarak 2005 yılında tanıdım. Yeni taşındığım bir evde bazı yenilemeler yapmışlardı. Satın aldığım tüm ürünler ilk günkü gibi. Sekiz yıl sonra bile kaplamaların, menteşelerin, kapak ve çekmece süspansiyonlarının bunca yıl sorunsuz olması, daha önceleri, adını sanını pek çok kişinin bildiği firmalarda rastladığım bir durum değildi. Dört yıl kadar önce ablamın evi, yine Gepetto tarafından yenilendi. Her şey aynı şekilde çok zevkli olmuştu. Son olarak geçtiğimiz aylarda sevgili annemin iki aylığına Ankara dışında olmasını fırsat bilip yenileme çalışmalarımız için, tabiî ki gene Gepetto'ya başvurmuştuk. Tadilat, ustalarla uğraşmak zor işlerdir ama insanın kendini başından sonuna huzurlu hissetmesi harika bir duygu. Sonuç yine mükemmel. İhtiyacım olmadığı halde o güzelim banyoya arada bir girip çıkıp "işte bu'" demekten kendimi hala alamıyorum. En önemlisi annemi daha mutlu görmek, "bayıldı".

 

Bir de "lake" olayı var. Son yenilemede tüm dolap ve rafların beyaz lake olmasına karar verdik. Montajı merakla bekledim. Ya ben daha önceleri lake nedir bilmiyordum ya da Gepetto o teknoloji konusunda çıtayı epey yükseltmiş. Tek kelimeyle olağanüstü bir malzeme. Görülmesi lazım!

 

Her şey sadece malzeme ve teknolojiyle olmuyor. Başından sonuna sanki kendi evlerini  yapıyorlarmış gibi titiz, ciddi, sahiplenilmişlik duygusunu hissettiğiniz, son derece profesyonel ve temiz çalışan bir ekip, son eserin çok önemli bir parçası. Hepsine yürekten teşekkürler.

 

İngilizcede bir deyim vardır, "you get what you pay for" - ne kadar ödersen o kadar (kalite) alırsın -. Gepetto'da bu durum biraz farklı. Beklentilerin üzerinde bir kalitede ürün sunuyorlar. İlk gün, her gün ve uzun yıllar hep keyif ve zevkle kullanıyorsunuz. 

 

Evlerimizde, ofislerimizde köklü bir takım değişiklikler yaptırmak, yeni banyo, yeni mutfak, yeni kapılar, dolaplar v.s. hepimizi mutlu edebilir. Bu değişiklikleri eğer en son Gepetto yaptıysa, bir dahaki sefere epey zaman beklemeniz gerekecek...

 

Hikmet Biçken

Elektrik Mühendisi

Gepetto firması ile çok yakın bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. Yaklaşık 8 sene önce, Gepetto ekibi, banyomuzu,  son derece işlevsel bir hale getirdi, çok kullanışlı ve modern dolaplar tasarlayıp bizim için üretti. Tasarım aşamasından montaj sonuna kadar karşılaştığım her bir elemanı son derece yaptığı işte uzman, son derece saygılı olan Gepetto firması benim için son derece önemli bir konu olan takvimine uyumlu çalıştı.

Banyomuzu severek kullandığımız 8 senenin ardından,  yatak odamızı da yaptırmak istediğimizde, aklımıza gelen ilk adres doğal olarak Gepetto oldu. Karşımızda daha da büyümüş,daha da kurumsallaşmış bir Gepetto görmekten mutluluk duyduk. Yatak odamız için hayal ettiğim odayı tasarlayıp her aşamasında bize destek oldular. Örneğin oda boşalacağı için boya ve elektrik tesisatının yenilenmesi konusunda bizi yönlendirerek hiç aklımıza gelmeyen pratik çözümler sundular. Üretimin her aşamasında karşılıklı görüşmelerimiz sayesinde son ürün elimize geldiğinde biz beklediğimiz ürünle karşılaştığımız için ürünün geri dönüşü olmadan kullanmaya başladık. Montaja gelen ekip son derece profesyonel ve saygılı idi. Ayrıca sekiz yıl önce aldığımız dolabın da bakımını yaptılar.

Ürünlerinin her zaman arkasında, tüm süreçte müşterisinin yanında, müşterisinin hayallerini gerçekleştirirken aynı zamanda doğru ve kullanışlı ürüne ulaşmak konusunda desteğini eksik etmeyen Gepetto firmasına çok teşekkür ederiz.

 

 

Sevgilerimle,

 

Işıl Kolağasıoğlu-Elektronik Mühendisi

Otonom Teknoloji-Gn.Md.Yrd.

Şikâyetim Var!

 

Gepetto Ailesi ve Sayın Arzu Hanım, sizlerden şikâyetim var. Ben hobi olarak, gerek kendimin, gerek ailemin, hatta eş-dost-akrabalarımın-komşuların, ev ve ofislerinde, tadilat-tamirat-dekorasyon yaptırmaktan hoşlanan, bundan zevk duyan, oyalanıp meşgul olan birisiydim. Tek tek, firma firma, usta usta gezer, araştırır, notlar alır, bulup buluşturur; firmalarla ve ustaları ile uğraşır, boğuşur, kavga dövüş ede ede, ne güzel işler yaptırırdım. Sonuç tam istediğim gibi olmasa da, yaptırdığım işler üç gün sonra bozulup dökülse de, olsun yine tekrar tekrar yaptırır, paramla rezil olurdum. Ama olsun, işte benim de hobim buydu. Meşgul olurdum ve hayat sürüp giderdi. Ama 2008 yılından beri, gerek Ankara içi gerekse Ankara dışındaki ev, ofis, villa işlerini Gepetto’ya yaptırmaya başladığımdan beri, hiç birinden bir sorun çıkmamakta, arıza bozulma olmamaktadır ve bu işin tadı tuzu kaçmıştır ve ben eskisi oyalanacak iş bulamıyorum maalesef!!!

 

Ayrıca, işlerin yaptırma aşamasında da beni kötü alıştırdınız, her şey tıkır tıkır gitti, zamanında olması gerektiği gibi oldu, hiç üzülmeden, yorulmadan, yıpranmadan, e böyle olunca da işin heyecanı kaçtı. Yani hatta yakın zamanda çocuğum odasına, boydan boya, hayalindeki bir duvar kâğıdını istedi. Ohhh dedim, şimdi ben eski günlerdeki gibi, bunu günlerce arar araştırır, ustasıyla-firmasıyla uğraşır, meşgul olurum diye sevinmiştim. Nerden aradım sizi, elim sürçtü, pat, öbür güne doğru düzgün bir usta ile duvar kâğıdı geldi, yapıldı, hiç sorunsuz-problemsiz olması gerektiği gibi, ben öyle kaldım, tüm hevesim kaçtı. Yani oturdum oturduğum yerde… Yok yok olmaz böyle! Şikâyetim var. İnsanda şevk heves bırakmıyorsunuz. Uğraşacak, oyalanacak, parasıyla rezil olacak bir şey bırakmıyorsunuz… Tüketici hakları derneklerine de şikayet edeceğim, bilginize…

 

Kemal Ekmekçi

Makine Teknik Öğretmeni

ETM A.Ş. Şirket Ortağı

Gepetto, müşterilerinin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda mekâna ve yaşam tarzına göre ürünler tasarlayıp, bunları kaliteden ödün vermeden imal eden bir firmadır. Şu anda yaşamakta olduğum evin hemen hemen tüm mekânları ve eşyaları 2007-2008 yıllarında Gepetto tarafından özenle dekore edilmiştir. Evimde tanıştığım Gepetto ile daha sonra da yapımını üstlendiğim 7 Adet villanın dekorasyonunda da birlikte çalışmayı sürdürdüm. Övgüyü hak eden bir firma. Teşekkürler GEPETTO.

Levent ACAR
inşaat Müh.
Eltes Elk. Tes. İnş. A.Ş.

Sizi, 12 yıldır tanıyoruz ve ürünlerini kullanıyoruz. Proje aşamasından anahtar teslimine kadar tüm hizmetinizden, ürün kalitenizden ve montaj ekibinizden son derece memnunuz.

Saygılarımızla

 

Levent Ulusoy

Remar Enerji ve İletişim Malzemeleri Pazarlama Ltd. Şti.

TE Connectivty / Raychem  

Enerji Ürünleri Bölümü Türkiye Distribütörü

www.remarenerji.com.tr

Başta Arzu Hanım’ın titizliği ve yakın ilgisine, daha sonrada bize yaptığı çok güzel ürünlere teşekkür ederim. Karar verip görüştüğümüz ilk günden itibaren, bize olan ilgileri ve yaptıkları iş için Gepetto Ailesine teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim.

 

Leyla Azer Çakan

Arkeolog

Merhabalar,

 

Yaklaşık 3 yıl önce, bir arkadaşımızın referansıyla, geçerken birçok kez gördüğümüz, Gepetto’nun mağazasına uğradık ve çalışmaya başladık. Arzu Hanım’la da çalışmaktan gayet memnun kaldık. Kendisi, fikir üreten-sunan, detaycı ve en önemlisi, adeta evinizle, kendi eviymiş gibi ilgilenen bir bayan. Gepetto’ya birçok kez mobilya yaptırdık ve her seferinde dikkatli ve titiz çalıştılar. Sitelerdeki birçok firmanın gecikmeli teslimlerinden sonra, Gepetto firmasının, size söz verdikleri sürede, ürününüzü teslim etmeleri de, bir diğer sevindirici olaydı. Gelecekte de evimiz için herhangi bir şey yaptırmak istesek, kesinlikle adres gene Gepetto olacaktır. İlgileri için çok teşekkür ediyoruz.

 

Leyla Poyraz

Ev Hanımı

 

Sevgili Gepetto Ailesi,

Sizlerle 3,5 yıl önce evimizi aldığımızda, bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine tanıştık.

Profesyonel çalışmanız, tarzınız, nezaketiniz ve samimi iletişiminiz bizi etkiledi ve sizinle çalışmamıza vesile oldu.

Evimize yapacağınız eşyayı adeta kendi evinize yapıyormuş gibi her ayrıntısını düşünmeniz ayrı bir güzellikti. Bizimle koordineli olarak yaptığınız titiz tüm mobilyalarımızı, rahatlıkla ve beğenerek kullanıyoruz.

Yapılan işlerin ve üretilen malzemelerin kalitesinden çok memnunuz. Ürünlerin, zamanında ve kaliteli yapılmasının yanında, çalışan personelin dikkatli, özenli ve yapıcı olmaları da çok önemliydi. Montaj sonrasında da ihtiyaç duyduğumuz her an yanımızda olduğunuzu biliyoruz.    

Size ve deneyimli ekibinize çok teşekkür ediyoruz.

Şengül – Mehmet Ali DEĞER

Merhabalar

 

Firmanız her aşamada, üst düzeyde memnuniyet verici olmuştur.

 

Bayisi olduğunuz firmaların da, kendisine ait servis hizmeti problemlerinde dahi destek olup sorunla ilgilendiğinizi de ayrıca belirtmek isterim.

 

Dr. Mehtap KAÇAR

Hayat Sebla Evleri 

2001 yılından beri ticari hayatımıza; akrilik tezgâh imalatı ve satışı olarak devam etmekteyiz. Bu süreçte, bizden daha eski faaliyet gösteren Akyeli İnşaat (Gepetto) ile birlikte çalışmaktayız. Gepetto ile birçok projede, mekânlara hayat veren; şık, tasarım, kullanım kolaylığı ve ekonomisi ile mobilyaya adı gibi; hayat veren ürünlerle çalışmalar sergilemekteyiz. Bugüne kadar çalıştığımız birçok firmada artık maalesef görülmeyen; hem kendi imalatlarında, hem de diğer bizim gibi yardımcı malzeme imalatlarında Gepetto’nun gösterdiği titizlik, nicelik, kalite, işine önem ve en önemlisi müşteri memnuniyeti, hem bizim sektörde yer alan firmalara örnek teşkil etmekte, hem de sektörün gelişmesine önemli katkılar sağlamaktadır.

 

Tüm bunlar ışığı altında, düzgün mali yapısı, teknolojisi, sektörü yakından takip eden öz güveni, kendine özgü modası ve her geçen gün ileriye giden duruşu ile çalışmaktan gurur ve onur duyduğumuz Akyeli İnşaat’a (Gepetto) teşekkür ederiz. 

 

Saygılarımızla

 

Muharrem Sabdırmaz

Artı Dekorasyon

Gepetto ise tanışalı neredeyse 10 yıl oldu. İyi ki de tanışmışım. Hem çok iyi dostlar hem de çok kaliteli ürünler kazandım. Oldukça yaşlı, yaşlı olduğu kadar da ufak bir dairede oturmaktayım. Evimde konforu yakalayabilmenin tek bir yolu vardı: Batılıların 'tailor-made' dediği tarzda, kişiye ve evime özel tasarımlara sahip olmak.

 

Gepetto ile ilk tanışmamda, profesyonel yaklaşım tarzları çok hoşuma gitti. Banyonun ölçüleri detaylı şekilde alındı, bilgisayar üzerinde farklı tasarımlar hazırlandı. Banyonun  her karışını en verimli şekilde kullanmama yönelik tasarımlar seçildi. Ve o tasarım hayata geçtiğinde, belki de dünyanın en mutlu insanı olmuştum.

 

Banyodan aldığım cesaret ve beğeniyle, sıra mutfağa geldi. Ortaya çıkan 'eser' yine çok başarılı. Sadece tasarım değil, malzeme kalitesi bakımından da her bir parça, her bir kapak, her bir taş 'kusursuz'. Bu ifadeyi üretimin üzerinden geçen yılları göz önünde tutarak rahatlıkla kullanabiliyorum.

 

Peki, hiç mi arıza, bozulma olmadı? Elbette ki oldu. Ufak tefek menteşe arızaları gibi... Ama Gepetto, işte o anda da farkını ortaya koydu. "Üzerinden 10 yıl geçti" diye kesip atmadı. Daha montajın ertesi günüymüş gibi, yaşadığım sorunun aşılması için yakın ilgi gösterdi.     

 

Murat Gürgen

Gazeteci

"Kaliteli ürünleriniz, ince estetik anlayışınız, yenilikçi tasarımlarınız ve güler yüzlü çalışanlarınızla Vivendi projemizdeki çözüm ortaklığınız için İMY Yapı olarak sizlere teşekkür ederiz. Vivendi sakinleri, ürünlerinizi kullanmaktan duydukları mutluluğu her fırsatta dile getiriyorlar. Yeni projelerimizde de güvenilir çözüm ortağı olarak Gepetto markasını müşterilerimize sunacağız.  

İMY Yapı Mühendislik

Murat Yazıcıoğlu

Firma Sahibi, Yüksek Mühendis

Mesleğimiz gereği titiz ve detaylara önem verdiğimiz bu işimizde, sizlerin de aynı özveriyi ve çabayı verdiğinizi görmek bizleri mutlu etti. Yaptığınız bütün işlerde çok başarılısınız, sizlerle çalıştığımız her gün çok verimli idi.


Proje aşamasından itibaren her şey tam istediğimiz gibi çok güzel oldu.


Emeği geçen herkese; başta siz olmak üzere, mimar arkadaşlara, özverili çalışan becerikli ve saygılı montaj ekibinize çok teşekkür ederiz.


Saygılarımızla.


Müge İZTAN (Mimar)
Tarık  İZTAN (Mimar)

Merhaba!

 

Firmanızla yaklaşık olarak 5 sene önce tanıştım diyebilirim. Bu süre zarfında evimizi alıp taşındığımız andan itibaren, dönem dönem evin içinde oturmakta iken birçok projeye birlikte imza attık atmaya da devam ediyoruz… Aslında, çok söze de gerek yok! Yapılan işlerde, ilkinden sonuna kadar gerek proje aşaması, gerek montaj öncesi hazırlık, gerekse de montaj zamanında, sahibinden personeline güler yüzlü, işini ciddiye alan, objektif, samimi, güvenilir ve en önemlisi de yaptığı işe ve yapılan aileye değer veren, samimiyetle yaptığı işin arkasında duran bir ekiple tanışma fırsatını bulmuş olduk. Tabi tüm bunların yanında, ürünlerin kalitesi de tartışılmaz… Özellikle de lake ürün kalitesi çok yüksek. Severek aldığım güzel evim, firmanızla yaptığımız projeler sayesinde muhteşem oldu. Evini yeniden düzenlemek, yaşam mekanlarını özel tasarımlarla dizayn etmek isteyen herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.  Hep böyle kalın.

 

Teşekkürler GEPETTO

 

Nevin İLTAŞ TUNCAY

Şehir Plancısı

Kültür ve Turizm Bakanlığı

Altı yıl önce Angora Altınbel villalarından bir tane edinmiş, dört duvarı hayallerimizdeki eve çevirmek için yoğun bir çaba içine girmiştik. Parkesi, seramiği, kombisi derken ev ortaya çıkmış, sıra evi döşemeğe gelmişti. Mutfak planlanacak ve birçok mobilya üretilecekti. Eşim de ben de güç beğenen mükemmeliyetçi insanlardık. Ankara'da pek çok yeri dolaştık, alacağımız hizmeti bizi üzmeden, bıktırmadan, layıkıyla sağlayabilecek bir firma arıyor ama gördüklerimizden hiçbirini içimize sindiremiyorduk. Sonunda Gepetto'yu, Arzu Hanım'ı ve eşi Yalçın Bey'i keşfettik ve "Hah işte budur!" dedik. Dedik ve bir daha hiç pişman olmadık. Evimizin ve mobilyaların her santimetresi özenle planlandı; süratle, en kaliteli ve özenli malzeme ve işçilikle adım adım hayata geçirildi. Her aşamada fikrimiz alınarak, az da olsa çıkan aksaklıklar anında giderilerek ilerlendi.

 

Yatak odamıza masif tik kaplama bir jakuzi koyacaktık ve Gepetto daha önce hiç böyle bir iş yapmamıştı. Defalarca gelip giderek, son derece özenle uğraşarak bence bir sanat eseri ortaya çıkarttılar. Altı yıldır evimizi gezen herkesi hayran bırakan bu eser tek başına onların yaptıkları işe olan saygılarını göstermeğe yeterli.

 

İş bittikten sonra da hiçbir zaman "sahipsiz" bırakılmadık. Dolaplarımız çizilse cilalandı, vidamız gevşese gelinip sıkıştırıldı.

 

Altı yıldır evimizi konuklarımıza gezdirirken duyduğumuz gururda, evimizde yaşadığımız sürece hissettiğimiz konfor, ergonomi ve estetikte onların payı gerçekten çok büyük. Teşekkürler Gepetto...   

 

Sertaç Kayın-Kadın Doğum Uzmanı

Nuray Kayın-Diş Hekimi

 

Proje aşamasında işinin uzmanı ile çalışmanın verdiği rahatlık,

 

Montaj aşamasında ise uyumlu ve titiz çalışmaları ile sizi hayran bırakan bir ekip.

 

Ürün ise elbette mükemmel...

 

Teşekkürler Gepetto.

 

Olcay Eracar

Ses Reklam Ajansı

Gepetto'nun bize sunduğu çalışmalar, yalnız bana ait dairemdeki keyifle kullandığımız mobilyalarıyla sınırlı kalmadı ve bu memnuniyetimizi ailemizin diğer fertlerine de yaşatmak istedik. 

 

Onların da memnun olarak kullandıkları mobilyalar, tarafınızdan, kaliteli ve kullanışlı dizayn çalışmalarınız, kaliteli üretiminiz ve özenli montajlarınızla, evlerine kazandırıldı.

 

Teşekkürlerimizi, uzun yıllar hizmetlerinizi alma dileklerimizle, iletiyorum.

 

Saygı ve Sevgilerimle.

 

Orhan Ş. Mercanoğlu

Gepetto ile tanışmamız, evimize birçok kalıcı değer ve güzellik kazandırdı. Duvar boşlukları titizlikle ölçüldü,  projeler en iyi biçimde çizildi, renk uyumları sağlandı, montaj hatasız ve titizlikle yapıldı. Mekanik aksam ve ürünler yüksek kaliteli ve aynı zamanda zevkli. Evimizin en çok vakit geçirilen bu mekânında, çok mutlu zaman geçiriyor ve bunu firmanıza borçlu olduğumuzu daima anıyoruz.

 

Başarılarınızın devamını dileriz.

 

SEVGİLER

 

N. Oya MERMERCİ

Sayın Tolga Bey,

 

Öncelikle tasarım ve projelendirme sürecinde göstermiş olduğunuz titiz ve kusursuz çalışmanızdan dolayı size özel olarak teşekkür ediyoruz.

 

Sizin göstermiş olduğunuz aynı özeni, montaj ekibiniz tarafından da görmüş olmak, sizleri seçmemizde ne kadar doğru bir karar verdiğimizi bir kez daha ispatlamış oldu.

 

Ürün seçimi, malzeme kalitesi ve birçok detay için sunduğunuz önerilerin, uygulama sonrası da kesinlikle en doğru seçimler olduğunu görmekten mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz.

 

Tüm ekibinize sonsuz teşekkürler.

 

Ömer Faruk ÇELİKCAN

Ertok Makina ve İnş. Ltd.

Sevgili Gepetto Ailesi,

 

Evimizde, bizim için tasarlayıp ürettiğiniz tüm ürünleri, 10 yıldır, hiç sorunsuz kullanıyoruz. İlk günkü gibiler dersem gerçekten abartmış olmam.  

 

Bu vesile ile her şeyi gönlümüze göre tasarlayan; tüm detayları düşünerek üreten; çok ciddi ve özenle montajları gerçekleştiren ekiplerinize tekrar teşekkür ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum.

 

Sevgilerimle

 

Özden Tokel

Kimya Mühendisi

 

TERRA A.Ş.

Genel Müdür 

Sipariş aşamasında çok ilgililer. Kullanım kolaylığı ve estetik ile ilgili tecrübelerini müşteriyi doğru yönlendirmek adına sonuna kadar kullandıkları gibi, müşteri isteklerine karşı da çok duyarlılar.

 

Teslimat aşamasında kesinlikle çok profesyonel ve dakikler. Bunun yanı sıra kurulum  ekibi de oldukça işinin ehli, tertemiz ve nazikler.

 

Teslimat sonrası olan müşteri taleplerinde yapıcı ve çözüm odaklılar.

 

Özetle; kötü sürprizlerle karşılaşmadan, dayanıklı ve estetik bir iş yaptırmak istiyorsanız, Gepetto’ yu kesinlikle öneririm.

 

Özlem Atik

Eczacı

Bir Mutlu Son Hikayesi
Bu aslında eski evimizi yenilemek için Arzu Hanım’ı çağırmamızla başlayan bir mutlu son hikayesidir. Eski eve girer girmez gösterdiği sempatik, dobra ve ileri görüşlü tavırları sayesinde yeni bir ev almaya ve onu dekore etmeye karar verdik. Acabalarla başlayan bu macerada kafamızda birçok düşünce ve sıkıntı olmasına rağmen, pozitif yönlendirmeleri sayesinde işler kolay hale geldi. Özellikle Geppetto çalışanlarının işçilik kalitesi ve güler yüzlülüğü, şimdiye kadar rastlamadığımız ve özlediğimiz şeylerdi. Evin her bireyinin takdirini almak gerçekten kolay bir iş değildir. Detaylardaki incelik ve fonksiyonellik kullandıkça daha çok kendini gösterdi. Hikâyenin başlangıcında ne kadar doğru karar verdiğimizi şimdi daha iyi anlıyoruz. Bu süreç içinde destekleri için başta Arzu Hanım  ve Gepetto çalışanlarına çok teşekkür ederiz.
Dr.Hatice Adsan-Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı

Prof. Dr. Öztuğ Adsan -Ürolog

GEPETTO ile bir arkadaşımızın, size yaptırdığı evini görmemiz ve çok beğenmemiz üzerine tanıştık. Giriş kapısı ve pencerelerinin dışında, hiç bir şeyi olmayan, dört duvar diyebileceğimiz evimizi, Gepetto ile yapmak üzere işe başlarken, ilk yaptığımız görüşmeden itibaren, Gepetto ekibinin işine olan saygı ve hâkimiyetine hayran kaldık. Evimizi için tüm detayları, alt yapısı da dâhil, düşündünüz. Sonuçta, hiç bir sorun yaşamadan, üstelik de aldığımız hizmete göre makul fiyatlar ödeyerek, evimizi teslim aldık.  Verilen tarihlere, randevulara kesinlikle uyan, çözüm için gerekli tüm detayları önceden düşünerek işe başlayıp bitiren ekibinizin, övgüye dair her sözü hak ettiklerini de ayrıca söylemek isterim. Size olan inancımızın ve güvenimizin ne kadar doğru olduğunu sonuçta evde yasamaya başladığımız günden itibaren her dakika tekrarlamaktayız. Tüm bunların yanı sıra, Arzu Hanım ve eşi Yalcın Bey gibi çok içten, bir arada olmaktan büyük mutluluk duyduğumuz dostlar edindik. Tüm bu güzellikleri bize sağladığınız için çok teşekkür ederiz. İyi ki varsınız. Her zaman sizi güvenle dostlarımıza anlatıp öneriyoruz.

 

Basarılar ve sevgiler.

 

Remziye Denli

Emekli

Artık evimi çok seviyorum. Dört gözle bitmesini beklediğim o güzel eve nihayet 3 ay sonra kavuştum.

 

Muhteşem banyolarım;  herkesi kıskandıran kapılarım;  bakmaya doyamadığım dolaplarım ve mutfağım; sağlam, kaymak gibi pürüzsüz duvarlarım;  bahçemdeki çam ağaçlarımı doyasıya seyredebildiğim o görkemli kocaman pencerelerim; basmaya kıyamadığım parkelerim; kale gibi ısı sistemim; çok güvenilir elektrik ve su tesisatımla .........gurur duyuyorum. 

 

En yakın arkadaşımın tavsiyesiyle ulaştığım Sayın ARZU AKYELİ bu güzelliğin baş mimarı.

 

İçinde keyifle yaşayacağımı düşündüğüm bu yuvama kavuşmam için beni hiç üzmeden yapılması gereken her şeyin en iyisini, tüm detaylarına kadar düşünen, işinin ehli, çalışkan, enerjik, cesur, iş disiplini en yüksek seviyede olan o güzel kişi ARZU AKYELİ ve tüm ekibine sonsuz teşekkürler ederim.

 

Onlara her günlerinin en güzel gün olmasını temenni eder işlerinde sonsuz başarılar....uğurlar dilerim.

 

REMZİYE KABADAYI

Fransızca Öğretmeni

Fransız Kültür

Biz de Gepetto’ ya yaptırdığımız tüm ürünlerden, son derece memnun kaldık. Hem kaliteli, hem de şık ürünler.

 

Ama Gepetto’nun hizmeti sadece kendi ürünleri ile sınırlı kalmadı. Evin bütün detaylarında bize destek verdiniz, yol gösterdiniz. Karşılaştığım onca sıkıntı içerisinde hep kurtarıcı oldunuz. Ayrıca bütün Gepetto ekibi de, son derece profesyonel ve düzgün insanlar.

 

Daha önce tanışsak sanırım evimiz daha güzel olurdu.

 

Her şey için tekrar teşekkür ederiz.

Selçuk Taner

 

Bir varmış bir yokmuş, pek de evvel olmayan bir zamanda, Ulusoy Ailesi, yıllardır hayalini kurdukları evi alıp, şehirden köye göç etmeye karar vermişler. Almışlar almasına ama, aldıkları ev sadece dört duvardan ibaretmiş. Az gitmişler uz gitmişler dere tepe düz gitmişler, sormuş soruşturmuşlar... En sonunda Gepetto denilen bir firmayla tanışmışlar. Bu firmada çalışan insanlar Ulusoy Ailesine;


- Bize güvenin, bu harabeyi, size yuva yapalım.. demişler.


 
Aile düşünmüş taşınmış karar vermiş. Külahını ortaya koymuş, ölçmüş biçmiş, varını yoğunu denkleştirmiş "bindik bir alamete gidiyoruz kıyamete" demiş, bu firmayla anlaşmışlar. Gepetto proje çizmiş, aile bakmış; sonra ekipler gelmiş bir bayram sonrası başlamışlar çalışmaya... Yıkmışlar, sökmüşler, çiviler çakmışlar, koca koca makineler gelmiş, kum taşımış, taş taşımış bir süre sonra ev ortaya çıkmaya başlamış... Derken... Ulusoy ailesinin 2. çocukları da yola çıkmış. Hem yeni bir ev hem yeni bir evlat derken Gepetto da yeni bir çocuk odası çizmiş.
 


Bir süre sonra, Arzu isimli firma çalışanı, almış karnı burnunda anneyi oraya buraya taşımaya başlamış. 


 
-Yok efendim seramik seçilecek;... vay efendim duvar kağıdı seçilecek;... aman efendim ne kolay seçiyorsunuz;... bir dükkan daha vardı oraya da gideceğiz;... ocak dediğin beş gözlü olur;... dolap ölçüsü şu kadar santim olacak;...çabuk gel parke rengine karar ver;... benim içime sinmedi şurayı değiştiriyorum;... koltuğun rengi duvar kağıdına uysun, o da parkeyle bütünleşsin, perdenin şekli böyle olmazsa olmaz...


 
Sıcak dememiş, gece dememiş gündüz dememiş çalışmış çalışmışlar... Aradan birkaç ay geçmiş. Başta Ulusoy Ailesi olmak üzere, hiç kimse ne gözlerine ne de gördüklerine inanamamış. Harabe denen yer sıcacık bir yuva olmuş. Kapısından penceresine, perdesinden dolaplarına, raflarından kapak kulplarına kadar her şey kıskandıracak kadar güzelmiş. Güzelliği bir yana, hepsi pratik ve ailenin yaşam tarzına uygunmuş.


 
Aradan dört yıl geçmiş, ne Gepetto aileyi unutmuş ne de aile Gepetto'yu. Anne, gözü doymaz bir dolap hastası çıkmış. Evine her sene yeni yeni icatlar çıkartıp Gepetto'nun kapısını çalmaya devam etmiş. Annenin gözü öyle bir dönmüş ki, dolabın vidası bile gevşese Gepetto'yu çağırıyor, evine başka usta sokmuyormuş.
 
Anne bu satırları yazarken, baba ve iki çocuk keyifle ayaklarını uzatmış televizyonlarını izliyorlarmış... Anne şunu düşünmüş: "İyi ki varsın Gepetto ve değerli çalışanları. Sahibinden ustasına hepinize nice nice teşekkürler. Sizlere güvenip yuvamı teslim ettiğim için hiç bir zaman pişman olmadım. Umarım, bundan sonra da bir çok ailenin evini yuva yaparsınız, tıpkı bizimkisi gibi..."
 

Senem Ulusoy

Mesleğim gereği, Türkiye'de faaliyet gösteren yüzlerce mobilya tesisi kurdum. Bunlar arasında Türkiye'nin Markaları olarak bilinen sayısız dev kuruluş da vardı. Bu tecrübeme istinaden 11 yıl önce evimizin tüm dekorasyon işlerini sizlere yaptırdık ve 11 yıldır en ufak bir kalite hatası veya noksanlık olmadığı gibi, estetik olarak ta yapılan işlerden memnuniyetimizi her seferinde sizler ile paylaştık. Sonrasında eşimin eczanesinde de aynı özende ve kalitede yaptığınız dekorasyonu bize kazandırdınız. Bizleri hiç yanıltmadığınız ve kaliteden ödün vermediğiniz için teşekkür ediyorum.

 

Serhan AKSU / Timsan

Saygılarımızla / Mit freundlichen Gruessen / Best Regards,

Serhan AKSU / Mech. Eng. 

Sevgili Gepetto,

 

Babamların evini yeni baştan yapmanızla yaklaşık on yıl önce başlayan iş ilişkimiz, eşimin şirketinde yaptığınız mobilyalar, derken eski evimiz ve nihayet şimdi severek oturduğumuz yeni evimizde de devam etti. Sadece kendi üretimlerinizle ilgilenmekle kalmadınız, malzeme seçiminde de bize çok yardımcı oldunuz. Beraber evin seramikleri, duvar kâğıtları, perdesi, aydınlatmaları yani her şeyi bıkmadan usanmadan tek tek seçtik. Artık bizim için çok önemli bir dostluk ilişkisine de dönüşen Gepetto serüveni, tahmin ediyorum ki bundan böyle de hep sürecek.

 

Ayrıca ekibinizdeki bizim için emeği gecen, özellikle Nuri ve İlyas ustayla beraber çalışan herkese, çok teşekkür ediyoruz. Türkiye'de bir çok insanın "yaptık oldu" mantığını kıran işin sonrasında da,her türlü zorlukta sıkıntıları oflamadan çözmeye çalışan, yaptığı işin arkasında duran, zamanlama konusunda sözünden şaşmayan, Arzu Hanım ve Yalçın Bey’e sonsuz sevgiler.

 

Simay ERDEN TUĞLU

BİLKENT ÜNİVERSİTESİ

ÇİNCE OKUTMANİ

İlk defa Gepetto’yu tanıma fırsatım oldu ve çok memnun kaldım. Gepetto’nun güzel fikirleri ile evimi artık daha çok seviyorum. İşçilik on numara, lake kapaklar harika. Herkese Gepetto’yu öneririm.

 

Tekrar tüm Gepetto Ailesine teşekkür ederim.

 

Sinem Duru

Almanca Öğretmeni

Sevgili Gepetto...


İlk önce kendimi tanıtmak isterim, ben gururla söylüyorum ki, Gepetto’nun ilk müşterisiyim. Annem sayesinde, şu an firmada, Sinem Eriş kırmızısı diye anılan, kırmızı mutfak ile Gepetto ile tanıştım. Daha sonra, Arzu Hanım’ın desteği ile benim içimdeki mimarı ortaya çıkartarak, kendi tasarladığım yelkenli banyo dolabını hayata geçirdik. Ve çok uzun yıllardır birlikte, pek çok güzelliklere imza attık. Bu güzel işlere imza atan Gepetto Ailesine çok teşekkürler. Bütün emeği geçen, işini çok iyi bilen ve titizlikle yapan, fabrikadaki ustalardan-mimarlara kadar herkese teşekkürler.


İyi ki sizi tanıdım...

 

Sinem Eriş

Tasarımcı

Ankara İli , Gölbaşı İlçesi İncek Kargen Sitesinde bulunan 600 m2 kapalı alanlı villaya ait yapılan işlerde; Mutfaklar, Banyolar, Vestiyerlerle ve Soyunma Odası Dolaplarının imalat, montaj işçiliğin-den ve kalitesinden son derece memnun olduğumuzu belirtir, bundan sonraki ihtiyaçlarımızda da hiç düşünmeden Gepetto’yu yine tercih edeceğimizi ve de dostlarımıza hiç tereddütsüz önerece-ğimizi bilmenizi isterim. 

  

Suat HİSARCIKLILAR

Şirket Müdürü

Sunteks Plastik ve Ambalaj San.İml.Tic.Ltd.Şti.

Gepetto ile tanışmamız 2007 yılında evimin banyosunda yapmak istediğim dekorasyon değişikliği ile başladı.

O yıllarda Hoşdere caddesinde çok fazla alternatif firma bulunması nedeniyle caddedeki Showroomları ziyaret ederek ilgili kişilerle görüş alışverişinde bulunarak evimin banyosunda yapmayı düşündüğüm değişiklikleri ve tercihlerimi belirterek firmaların önerilerini değerlendirmeye çalışıyordum.

 

Yöneticilik yapmam nedeniyle, satın alacağım bir şeye karar vermeden çok önce, konu ile ilgili faaliyette de bulunan firmaları ziyaret ederek ilgililerle düşüncelerimi ve tercihlerimi tartışır ve sonunda konu hakkında bir karar oluştururum. Bu kararım doğrultusunda kalitesiyle ve vereceği hizmet ile bana güven veren firma ile anlaşarak işin gerçekleştirilmesini sağlarım. Benim için işin Kalitesi ve servisi fiyattan daha önemlidir.

 

Hoşdere Caddesindeki firmalarla görüşmeler yaparken Gepetto isminin küçük yaşlardan itibaren bizde yarattığı sıcaklık nedeniyle, bu firmayı da ziyaret ederek teklif almak istedim.

 

Gepetto’da o dönemde görev yapan mimar, benim görüşlerimi dinledikten sonra gerekli ilgiyi göstererek bana çalışmalarını hazırladı. Yaklaşımı ve hazırladığı proje diğer firmalardan daha farklı ve daha zevkli bir tasarımdı. Dikkatimi çeken bu farklılık ve Showroomdaki kaliteli imalatlar nedeniyle işi Gepetto’ya verdim.

 

Gerçekten de çok planlı ve düzenli bir çalışma ile projeyi zamanında tamamladılar. Özellikle, işin uygulamasında çalışan personelin temiz ve dikkatli çalışmaları ve benim ek taleplerimi hızlı bir şekilde tamamlamaları benim Gepetto Firması hakkındaki olumlu görüşlerimin daha da güçlenmesine neden oldu.

 

Gepetto’nun kalitesinden ve düzenli çalışmalarından çok memnun olmam nedeniyle 2014 yılında evlenen oğlumun müstakil evinin tüm Kapıları, Mutfakları ve Banyoları Gepetto tarafından üretildi. Her şey çok kaliteli ve zevkli bir şekilde tamamlandı.

 

Aynı şekilde 2016 yılında evimin mutfak dekorasyonu işi her zamanki gibi Gepetto tarafından çok fonksiyonel ve zevkli bir tasarım ile gerçekleştirildi.

Özel nedenlerimden dolayı kısıtlı bir zaman olmasına rağmen imalatlar hızlı bir biçimde gerçekleştirilerek zamanında montajı yapıldı.

 

Gepetto, özel tasarımlarıyla ve kalitesiyle butik işler yapan çok özel bir firma. Bugüne kadar yaptırdığım tüm işlerde kaliteden ödün vermeyen ve düzenli çalışarak zamanında montaj yapan ve detayları çok iyi uygulayan Gepetto Firmasını başta sahibi ve yöneticileri Arzu-Yalçın Akyeli olmak üzere tüm ekiplerini  kutluyorum.    

 

R.Suat KILIÇ

Çamsan Entegre Ağaç San. Ve Tic. A.Ş.

Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi

Ankara

Kaba inşaatı bitmiş 3 katlı evimi, ince işçilik, tasarım, mobilyalar dahil anahtar teslim almak üzere bir arkadaşımın referansı ile Akyeli/Gepetto firması ile anlaşma yaptım.

 

İlk yaptıkları iş, evde aklıma hiç gelmeyecek, bir iki tadilat ile atıl olan alt katı çok kullanışlı bir hale getirdiler. Sonra gerekli alt yapı oluşturulurken, aynı zamanda hızlı bir şekilde, bilgisayarda oda dizaynlarına, odalarda kullanılacak mobilya, aydınlatma tasarımlarına, mutfak dizaynına başlandı. Yapılmış alternatif projeler üzerinde defalarca tartıştıktan sonra, seçimlerimizi yaptık ve imalata başlandı. Bu noktadan sonra devreye ustalar giriyor. Ben şahsen ustalarla uğraşmanın ne kadar sıkıntılı bir iş olduğunu biliyorum ancak çalışanların, firmanın kendi çalışanları olması, hepsinin kılık kıyafetleriyle, konuşmalarıyla,  hemen fark yarattıklarını gördüm. Gerçekten titiz ve temiz çalışan bir ekipleri var. Zaten Arzu Hanım, her gün işleri takip ettiler. Ne zaman işle ilgili bilgi almak için Arzu Hanımı arasam, yaptıkları işe tam hakim olduğunu gördüm ve bu beni çok rahatlatıyordu. Nitekim sözleşme süresi içinde, evimi sözleşmede belirtilen şartların da üzerinde imalat ve işçilikle teslim ettiler ve hala kendileri ile görüşmekteyim. Bir sorunum olursa hiç çekinmeden arayabiliyorum ve kısa sürede yapılabilecek ne varsa yapıyorlar. Ben şahsen Gepetto/Akyeli firması, Arzu hanım ve Yalçın bey ile çalışmakla, çok isabetli bir karar vermişim. Etrafımızda duyuyoruz hem yüklü paralar ödenmekte hem istenilen imalat ve işçilik alınmamakta, genellikle de mahkemelik olunmakta vs bir sürü can sıkıcı hadise yaşanmakta.

 

Kısacası firma, piyasa işi değil butik çalışıyor, sizi yönlendiriyor, geliştirdikleri projeler farklı, ustaları düzgün ve işlerinin ehli, sözlerinin arkasında duruyorlar,  sözleşmenin üzerinde iş çıkarıyorlar ve iş bittikten sonra her zaman da imalatlarının arkasında duruyorlar.

 

Kısacası kesinlikle pişman olmayacağınız bir firma, hele de lakeyi seviyorsanız, doğru yerdesiniz. Ben doğru karar vermişim ve pişman olmak istemeyen herkese gönül rahatlığıyla çalışmalarını tavsiye ederim.

 

Tolga İSKİT

MUHASEBECİ

Merhabalar;

 

Öncellikle evimizi daha yaşanabilir hale getirdiğiniz için çok teşekkür ederiz.

 

Kullanışsız küçük mutfağımıza yapılabilecek en iyi çözüm uygulandı.  

 

Projelendirmeden, imalata ve montaja kadar her şey kusursuz bir şekilde gerçekleştirildi.

 

Emeği geçen herkese özellikle de size çok teşekkür ederiz J

 

Uluer Sinici

Bilgisayar Mühendisi

İnnova Bilişim Çözümleri A.Ş.

Gepetto hakkında,

 

Beş yılı aşkın bir süreden beri nitelikli projelerimizde tercih ettiğimiz Gepetto firmasında yönetimin, kalite anlayışının, ülkemiz standartlarının oldukça üzerinde olduğu çok nettir; öyle ki bugün ülke çapında ün yapmış saygın kuruluşların bile imtina ettiği, idare edilebilecek ölçüde kusurlu imalatın yenisi ile değişimi konusunda inanılamayacak derecede hızlı davranıldığını yaşayarak gözlemledik.

 

Gepetto, çalışanlarında da kalite anlayışının aynı düzeyde tutulabilmesi konusunda oldukça başarılıdır; yıllardır son derece saygılı, oldukça bilinçli ve yüzlerinde tebessümün eksik olmadığı, oldukça bilindik çalışanları görmek, bu anlayışın üst düzeyde nasıl tutulduğunun göstergesi olsa gerek.

 

Gepetto’da proje aşamasında kullanışlılık ve işlevsellik adına gelen müdahaleler hep yerinde olmuş ve ileride yaşanması muhtemel olumsuzlukların önüne geçilmiştir. Geçmişte alınan derslere iyi çalışan Gepetto yönetimi daha iyiye ulaşılması konusunda azımsanmayacak yol kat etmiş.

 

Gepetto ile çalışmaktan her zaman memnuniyet duyduğumuzu bu vesile ile belirtmek isterim.

 

Saygılarımla

 

Yakup SARIKAYA,

İnş.Yük.Mühendisi

Şirket Müdürü

Sayın Arzu Hanım,40 yıllık apartman dairemin tadilatını yaparak evimi yeni yapılmış konuma  ve küçücük mutfağımı çok amaçlı kullanılır hale getirdiniz.


Size ve firmanız GEPETTO çalışanlarına, yeni ve huzurlu yaşam alanına dönüşen evimiz için çok teşekkür ediyorum.

 

Yasemin Gazioğlu

Ev Hanımı

 

Benim için Gepetto:

 

Adını ilk duyduğumda çocukluğumun Pinokyo’sunu hatırlatan ve onun eşsiz zekası ile hayatımıza giren, uzun burunlu, yalancılığı ile ünlenen ve o masum yalanlar ile burnu uzayan Pinokyo’nun mucidi, babası, tasarımcısı, mekaniğinin mühendisi ve arka planda doğruya yönlendiren, geçmiş tarihin modern mobilyacısı Gepetto.

 

Geçmişten günümüze ustalığı dillere destan, çocukların kahramanı, günümüz mobilyasının gelişmesine katkısı tartışılmaz eşsiz bir zeka.

 

Ve o eşsiz zekanın bu güne yansıması, AKYELİ İNŞAAT,  kısaca GEPETTO. Açıldığı ilk günden bu güne kadar, gördüğüm en iyi tasarım, en iyi mobilya, en iyi mutfak işlerini, adını aldığı ustasına layık bir şekilde biçimlendiren, aynı tutkuyla işine özenli titiz ve dinamik kadrosu ile her işinde yerini bir kat daha perçinliyor.

 

Her uygulama yapılan işinde, kullanılan malzemenin, kendisini yıllarca ispatladığı, göz zevkimize tasarımlarıyla birebir hitap eden, biz istemeden akıllara gelen ufak ayrıntılarıyla hayatımızı kolaylaştıran ve özellikle o fırın boyanın verdiği, hem göz hem de dokunma hissini zevke dönüştüren (özellikle inci beyazında) alınan her bir mobilyada yaşam kalitemizi artıran Gepetto’nun bu günkü zekasına sahip olan Arzu Hanım ve Yalçın Bey’in huzurunda tüm bir Gepetto ekibine sonsuz teşekkürler.

 

Alesta ekibi olarak mağazalarımızda kullandığımız mobilyaların tümünde işimizi kolaylaştıran ve yapıldığı ilk gün gibi canlılığını yitirmeyen ve etkileyici boya kalitesi, işçilik başarısı bir mobilyadan tüm sahip olmak istediklerimizi yansıtıyor.

 

Ve GEPETTO ‘nun bu kalitesi tüm herkesin hakkı olmalı diyerek işlerinizde başarılar diliyorum.

 

G. Yavuz DİLEK

Alesta Perdelik Döşemelik Dek. San. Ve Tic. Ltd. Şti. 

 

Merhabalar,

 

Biz 3 yıl önce tesadüfen Gepetto ekibi ile karşılaştık. İyi ki de öyle olmuş. 3 yıldır keyifle evimizde oturuyoruz. Eğer Arzu hanım ile çalışıyorsanız, görüşünüzü söyleyin ama beklentinizden daha iyisi için bırakın Arzu Hanım düşünüp tasarlasın. Hiç pişman olmayacaksınız ve hiç bir detayın kaçmadığını görerek, Gepetto ekibine sadece teşekkür edeceksiniz. Sizin de Gepetto ile karşılaşmanızı temenni ediyorum.

 

Saygılarımla.

Yüksel Şahin

Şehir Plancısı

Gerçek kalite, müşteri odaklılık, yapılan işin her zaman arkasında olunması, sıcacık bir ortam, işini bilen ve çözüm üreten bir firma ile iş yapmak istiyorsanız GEPETTO diyorum. Ya bir sorun olursa ne olur demiyorum? Çünkü biliyorum ki Gepetto her zaman yanımda :)

 

Zerrin Tüfekçi

Diş Hekimi