Hakkımızda

1995 yılından beri faaliyet gösteren firmamız, 2003 yılında GEPETTO tescilli markası ile Ankara Çankaya’daki ilk mağazasını açmıştır. Tüm ürünlerimiz Ankara İli Kahramankazan İlçesi Saray Keresteciler Sitesinde mülkü kendimize ait 2650 m2 si kapalı 3500 m2 lik fabrikamızda, 600m2 lake boyama kombine fırın sistemleri ile üretilmektedir.

 

AKYELİ olarak tek hedefimiz, en iyi ve en güvenilir üretici firma olmaktır. Bu doğrultuda devamlı suretle Ar-Ge çalışmaları yapılmakta olup, dünyada üretilen en iyi malzemeler ve hammaddeler kullanılarak en yüksek kalitede üretim yapılmaktadır.

 

Tasarım, üretim ve uygulama ekibimizle, Bireysel müşterilerimizin her türlü konut dekorasyonunun yapılmasının yanında, Kurumsal müşterilerimizin İş Merkezi, Otel, Hastane gibi en detaylı projeleri de en üst kalitede gerçeğe dönüştürülmektedir.

 

2017 Mart ayı içinde bitirdiğimiz İstanbul Acıbadem Altunizade Hastanesi Projesi geldiğimiz son noktayı göstermektedir.

 

Sağlık sektöründeki bu dev projede önemli bir rol almak bizi çok gururlandırmış, sektörümüzdeki kalite anlayışını daha da üstlere taşımak ve sürekli kılmak için bizi daha da motive etmiştir.

 

Bize göre;

 

Kalite bir lüks değil, hayata bakış tarzıdır...